מוקד ארצי 2980*

ספות

ספות – כמה טיפים לרכישתן

 

בבתים רבים ניתן לראות מערכות סלון שונות, כאלה העשויות מבד, או כאלה העשויות מעור. גם בסלונים העשויים מבד, ישנם אריגים שונים, כמו בד טבעי או בד סינטטי, בד דוחה כתמים אשר שומר על ספות מפני כתמים. הרכישה של סלונים הינה על פי אורח החיים, כמות בני המשפחה גילאים וכדומה. למשל משפחות עם ילדים קטנים, תעדפנה מערכות סלון מבד דוחה כתמים או עור , כאלה שאינן סופגות כתמים. יש כאלה שיעדיפו מערכות סלון מבד שניתן לכבס את הריפוד שלהם בקלות. מערכות אלה, מגיעות עם רוכסן וניתן בכל כמה חודשים לכבס את הריפוד בקלות. יש תמיד לשאול את המוכרים בחנות הרהיטים, כיצד ניתן יהיה לנקות את הסלון באמצעות תחזוקה שוטפת וכן, כל כמה זמן כדאי לקרוא לחברת ניקוי ספות.

אם החלטתם על רכישת ספות מבד הקפידו על בד איכותי

 

במידה והחלטתם על רכישת ספות בד, הקפידו לבחור בבד איכותי. למשל בד טבעי נוטה להתלכלך מהר יותר, בד אימפאלה הינו בד דוחה כתמים ששומר יותר על מערכת הסלון, ניתן למצוא מערכת סלון פינתית, כזאת שהיא של שלוש , שתים ואחד או של 4 מקומות ישיבה וספה שהיא דו מושבית, הכול על פי החלל בביתכם ושיקולכם שנובע מצרכים אישיים, טעם ותקציב. העניין הוא שלא בכל שנה אנו מחליפים סלון ולכן הבחירה חייבת להיות נכונה ואיכותית באמצעות בחירת סלון המיוצר מחומרי גלם איכותיים מה שיקנה לכם הנאה לשנים רבות ממערכת סלון איכותית.

 

בדקו את נוחות הישיבה  על הספה באולם התצוגה של הרהיטים

 

האסטטיקה, האיכות והיופי הם קריטריונים חשובים בבחירת ספות אך מה שהכי חשוב למעשה הינו הנוחות בישיבה על הספות בסלון ביתכם. בדקו את הספה שאתם מעוניינים בה באמצעות ישיבה עליה, יש לחוש כי הרגליים נוגעות ברצפה ולכן לא מומלץ לרכוש ספה שהיא גבוהה או נמוכה מדי. וודאו כי הקפיצים הם איכותיים, כך שלא יהיו שקעים בספה עם הזמן. יש לדעת מהיכן לרכוש מערכת סלון, כזו שתהיה איכותית ומחירה לא יהיה גבוה מדי. חברת LIVING ROOM, הינה חברת רהיטים שהיא רשת שהחל ממפעל קטן  הקיים כבר מעל ל-60 שנה. לחברה שהיא כבר דור 3 בארץ יש מגוון רב של רהיטים כוללים סלונים, פינות אוכל, מיטות ועוד. הדגש הינו על חומרי גלם איכותיים וגימור מושלם. תוכלו לבצע הזמנה בכל מידה וגוון ריפוד הנראה לכם. המחירים הינם סבירים ומתאימים לכל כיס.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן